Deski elewacyjne

Wykończenie elewacji domu powinno w równym stopniu uwzględniać aspekty estetyczne oraz trwałość materiałów, które wykorzystano w tym celu. Mimo powszechności architektury opartej na stali, szkle czy tworzywach sztucznych ogromną popularnością niezmiennie cieszy się jednak drewno. To jeden z podstawowych materiałów konstrukcyjnych, a zarazem dekoracyjnych we współczesnym budownictwie. Jeśli więc poszukujesz rozwiązania, dzięki któremu Twój dom zyska na elegancji, zapraszamy do sprawdzenia oferty drewna na elewacje zewnętrzne w formie desek elewacyjnych w naszej firmie w woj. dolnośląskim.

Wood Idea — deska elewacyjna: dolnośląskie

Deski elewacyjne drewniane z firmy Wood Idea cieszą się popularnością z uwagi na swoją nietuzinkową elegancję i trwałość. Wykonane z modrzewia, sosny albo świerku, stanowią świetne uzupełnienie estetyki oraz solidności. Drewno zarówno doskonale komponuje się z elementami z kamienia, płytek, stali czy szkła, jak i sprawdza się samodzielnie, co docenią szczególnie osoby, które chcą postawić na styl rustykalny. Zastosowanie odpowiednich środków ochronnych sprawia zaś, że drewno na elewacje zewnętrzne jest odporne na działanie czynników atmosferycznych, takich jak opady, zmiany temperatury czy promieniowanie słoneczne. Konserwacja i możliwość odświeżenia desek elewacyjnych także nie sprawia żadnych problemów.

Deska elewacyjna: modrzew, świerk lub sosna

Deska elewacyjna, dostępna w naszej firmie dla Klientów z woj. dolnośląskiego, może stanowić zarówno materiał wykorzystywany do całościowego wykończenia elewacji, jak i element ozdobny. Z tego powodu rozwiązanie to daje możliwości dla osób, które cenią sobie charakterystyczne akcenty nie tylko w wystroju wnętrza, ale również w zakresie fasady. Deski elewacyjne często stosuje się na krawędziach ścian, w okolicach okien lub filarów, by podkreślić design całości albo przełamać go. W ten sposób drewniana deska elewacyjna z powodzeniem może być użyta w obrębie takich elementów architektonicznych jak balkony czy tarasy. Zapraszamy do kontaktu!

 

Może Cię zainteresować: Drewno konstrukcyjne